KONST / Litografier / Färglitografi 14087475

nr 1408 7475

Vladimir Beck

(f. 1943)

Färglitografi, 2 st, Vladimir Beck (f. 1943), Signerad, numrerad 275, yttermått inklusive ram: 29x27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:08:25

7/7 12:18:58 1      Vinnande bud